Nagarjun
Laxmibhuwan sun chadi

बैतडीको पाटनमा एक पुरुषलाई बेपत्ता पारेको आरोपमा शिक्षिका पक्राउ

होटल गोल्डेन प्लाजा
नेपालगंज टेलरिङ्ग सेन्टर
न्यु सिद्ध लक्ष्मी सुनचाँदी गहना पसल

बैतडी -बैतडीको पाटनमा एक पुरुषलाई बेपत्ता पारेको आरोपमा महिला प्रक्राउ परेकी छिन् । जिल्लाको पाटन नगरपालिका ६ का ४५ बर्षिय बिरभान बिष्टलाई बेपत्ता पारेको आरोपमा सोही वडाकी २६ बर्षिय भागरथी बिष्टलाई पक्राउ गरिएको हो ।

 

लक्ष्मी होटल पाटन

असार १ गतेदेखी बिरभानलाई बेपत्ता पारेको भन्दै उनका भाई खड्क बिष्टले सोमबार बिहान इलाका प्रहरी कार्यालय पाटनमा निवेदन दिएका थिए । लगत्तै प्रहरीले भागरथीलाई घरबाट नै प्रक्राउ गरेको हो । बिरभानको मोवाइल पक्राउ परेकी भागरथी संग फेला परेको सुन्नमा आएको छ ।

 

घटना संकास्पद रहेको बताउदै प्रहरीले उनको खोजी कार्य जारी राखेको छ । पक्राउ परेकी महिला शिक्षीका हुन भने बेपत्ता पारीका बिरभान ट्रक चालक रहेको खुल्नमा आएको छ । घटनाको बिषयमा थप अनुसन्धान भैरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Baitadibulletin down
Ganesh Sun chadi
Leave A Reply

Your email address will not be published.